PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas Lietuvoje

Greitas ir saugus pristatymas

Informacinis skambutis

Lietuvoje pristatymas nemokamas iki nurodyto adreso

Užsakymas bus pristatomas iki tos vietos iki kurios gali privažiuoti mikroautobusas. (Prekių pristatymas į Kuršių neriją vykdomas surinkus tam tikrą prekių kiekį, prekes greičiau galite atsiimti prie perkėlos arba Klaipėdos mieste, kai yra vykdomi vežimai).

Greitas ir saugus pristatymas

Kiekvienos prekės pristatymo terminas yra skirtingas ir nurodytas jos aprašyme individualiai. Esant galimybei šį terminą stengiamės dar labiau sutrumpinti ir apie tai jus informuosime. Kiekvienas užsakymas pristatomas nuosavu transportu užtikrinant, kad prekė nebus pažeista.

Informacinis skambutis

Prieš pristatant prekes klientas telefonu informuojamas apie preliminarų prekių pristatymo laiką, kuris bus priimtinas abiems pusėms.

Užnešimas

Už papildomą 12.00 EUR mokestį mūsų darbuotojai pasiruošę Jums pagelbėti užnešant baldus iki Jūsų būsto jei tik yra galimybė.

Komplektacija

Visos prekės pristatomos nesurinktos, gamyklinėse pakuotėse, prie visų prekių pridedamos surinkimo instrukcijos ir kitos prekių surinkimui reikalingos priemonės bei furnitūra.

Atsiskaitymas grynaisiais

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Užsakymo įvykdymas

Pristačius prekes Jums, turite patikrinti pakuočių kokybę, kad nebūtų išorinių pažeidimų. Tuo atveju, jei prekių perdavimo – priėmimo metu pastebėjote išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite sąskaitoje faktūroje.

Meniu